Pandora SMART PRO v3 autoalarm

Elektronické zabezpečení vozidel

Pandora SMART PRO v3 je nejnovější generací GSM autoalarmů a nástupcem autoalarmu Pandora SMART PRO v2. GSM systémy Pandora jsou moderní autoalarmy vhodné pro vozy…

Detailní popis +

Cena s montáží: od 16.950 Kč s DPHPopis


Pandora SMART PRO v3 je nejnovější generací GSM autoalarmů a nástupcem autoalarmu Pandora SMART PRO v2. GSM systémy Pandora jsou moderní autoalarmy vhodné pro vozy s datovou sběrnicí umožňující funkci dálkového startu.  Autoalarm střeží otevření dveří, kapoty, kufru je vybaven imobilizačním okruhem a 3D akceleračním čidlem (akcelerační čidlo reaguje na náklon, pohyb a otřes vozu). V případě vyvolání poplachu je informace o narušení posílána formou SMS, volaním nebo notifikací na přednastavená telefonní čísla. Na vozidle se spustí poplach houkáním sirény a blikáním výstražných světel, nebo může nastat tichý poplach se zasláním SMS s druhem události.
Lokalizace vozidla je pomocí GPS a GLLONASS s vysokou přesností. Integrovaný 4G LTE modem s duální anténou zajistí přijem signálu i na místech s minimálním pokrytím GSM signálu. Díky podpoře nízkoenergetického Bluetooth 5.0 je také možná přímá komunikace v případě úplného výpadku GSM sítě a to v případě otevřeného prostranství, až na vzdálenost desítek metrů.
Autoalarmy Pandora umožňují funkci dálkového startu a tak můžete vozidlo před jízdou vychladit nebo ohřát.

Systémy Pandora jsou vhodné pro vozidla s keyless systémem (bezklíčové ovládání vozu), protože neumožní nastartování vozu i po odblokování autoalarmu originálním ovladčem v případě, že není přídavný bezkontaktní tag v dosahu alarmu.

Vlastnosti autoalarmu Pandora SMART PRO v3
– lokalizace vozu GPS/GLONASS
– vestavěný 4G LTE modem
– duální GSM anténa
– nízkoenergetického Bluetooth 5.0
– hlídání dveří, kapoty a kufru
– 3D akcelerační senzor
– blokace motoru
– přímé připojení na datovou sběrnic (2xCAN BUS, 1x LIN BUS)
– vhodné pro vozidla s bezklíčovým ovladáním
– imobilizační okruh
– dálkový start
– ovládání pomocí aplikace, OEM klíče, tagu
– zobrazení teploty vozu a napětí baterie
– šifrovaná komunikace 128-bitovým klíčem
– přehled poplachových událostí
– kódovaná komunikace
– podpora mobilní aplikace pro iOS a Android
– skrytá instalace

SIM není součástí balení

– záruka 2 roky

Nezávazná kalkulace