Pandora SMART PRO v3 autoalarm

Autoalarm

Pandora SMART PRO v3 je nejnovější generací GSM autoalarmů a nástupcem autoalarmu Pandora SMART PRO v2. GSM systémy Pandora jsou moderní autoalarmy vhodné pro vozy…

Detailní popis +

Cena s montáží: od 21490 Kč s DPHPopis


Pandora SMART PRO v3 je nejnovější generací GSM autoalarmů a nástupcem autoalarmu Pandora SMART PRO v2. GSM systémy Pandora jsou moderní autoalarmy vhodné pro vozy s datovou sběrnicí umožňující funkci dálkového startu.  Autoalarm střeží otevření dveří, kapoty, kufru je vybaven imobilizačním okruhem a 3D akceleračním čidlem (akcelerační čidlo reaguje na náklon, pohyb a otřes vozu). V případě vyvolání poplachu je informace o narušení posílána formou SMS, volaním nebo notifikací na přednastavená telefonní čísla. Na vozidle se spustí poplach houkáním sirény a blikáním výstražných světel, nebo může nastat tichý poplach se zasláním SMS s druhem události.
Lokalizace vozidla je pomocí GPS a GLLONASS s vysokou přesností. Integrovaný 4G LTE modem s duální anténou zajistí přijem signálu i na místech s minimálním pokrytím GSM signálu. Díky podpoře nízkoenergetického Bluetooth 5.0 je také možná přímá komunikace v případě úplného výpadku GSM sítě a to v případě otevřeného prostranství, až na vzdálenost desítek metrů.
Autoalarmy Pandora umožňují funkci dálkového startu a tak můžete vozidlo před jízdou vychladit nebo ohřát.

Systémy Pandora jsou vhodné pro vozidla s keyless systémem (bezklíčové ovládání vozu), protože neumožní nastartování vozu i po odblokování autoalarmu originálním ovladčem v případě, že není přídavný bezkontaktní tag v dosahu alarmu.

Vlastnosti autoalarmu Pandora SMART PRO v3
– lokalizace vozu GPS/GLONASS
– vestavěný 4G LTE modem
– duální GSM anténa
– nízkoenergetického Bluetooth 5.0
– hlídání dveří, kapoty a kufru
– 3D akcelerační senzor
– blokace motoru
– přímé připojení na datovou sběrnic (2xCAN BUS, 1x LIN BUS)
– vhodné pro vozidla s bezklíčovým ovladáním
– imobilizační okruh
– dálkový start
– ovládání pomocí aplikace, OEM klíče, tagu
– zobrazení teploty vozu a napětí baterie
– šifrovaná komunikace 128-bitovým klíčem
– přehled poplachových událostí
– kódovaná komunikace
– podpora mobilní aplikace pro iOS a Android
– skrytá instalace

SIM není součástí balení

– záruka 2 roky

Nezávazná kalkulace

Male Enhancement Pills Best Male Pills 2022 Male Pills Sexual Enhancement Pills best Sex Pills For Men Penis Enlargement pills Top Male Enhancement Pills Sexual Pills men's libido pills best male libido supplements