Construct zámek řazení

Mechanické zabezpečení vozidel

Mechanické zabezpečovací zařízení Construct je vhodné pro automobily všech značek jak s manuální, tak automatickou převodovkou. Construct je vysoce kvalitní bezpečnostní systém českého výrobce s…

Detailní popis +

Cena s montáží: od 7490 Kč s DPHPopis


Mechanické zabezpečovací zařízení Construct je vhodné pro automobily všech značek jak s manuální, tak automatickou převodovkou. Construct je vysoce kvalitní bezpečnostní systém českého výrobce s dlouholetou tradicí, zajišťující maximální ochranu Vašeho vozu před odcizením. Odemykání a zamykání zámku je za pomoci bezpečnostního klíče. Zámek je dodáván se 2 klíči.

U výrobků Construct je kladen velký důraz na design a tak jsou zámky řešeny aby co nejméně zasahovaly do interiéru vozidla. Vyústění zámku v interiéru vozu je provedeno v černé barvě.

Výhody zámku Construct
– Construct je dodáván se dvěma klíči
– nenarušuje interiér vozu
– jednoduché ovládání
– vysoká bezpečnost
– nerozebratelně spojen s karoserií vozu
– vhodné pro manuální i automatické převodovky
– slevy na pojistném
– asistenční služba
– 5 let záruka
– česká výroba
– lídr na trhu mechanického zabezpečení vozidel

Zámek řazení Construct je originální příslušenství Škoda Auto.

Zámky jsou vyrobené z  kvalitní, povrchově upravené oceli, díky které je zámek odolný proti odvrtání, lámání, trhání, podchlazení zkapalněnými plyny… Pro jeho montáž jsou použity trhací šrouby znemožňující demontování zámku.

AKCE k zámku řazení Construct pískování skel VIN kódem ZDARMA

– záruka 5 let

Cena : 6.990,-Kč s DPH a montáží

Originální video Construct při zkoužce odolnosti zámku řazení při otevření bumpingovou metodou.

Nezávazná kalkulace

Male Enhancement Pills Best Male Pills 2022 Male Pills Sexual Enhancement Pills best Sex Pills For Men Penis Enlargement pills Top Male Enhancement Pills Sexual Pills men's libido pills best male libido supplements