Zámek řízení Zeder lock

Mechanické zabezpečení vozidel

Jediné mechanické zabezpečení se 4. bezpečnostní třídou na trhu. K zámku volantu ZederLock pískování VIN kódu na skla vozu zdarma. Unikátní systém blokující volantovou tyč…

Detailní popis +

Cena s montáží: od 7900 Kč s DPHPopis


Jediné mechanické zabezpečení se 4. bezpečnostní třídou na trhu.

K zámku volantu ZederLock pískování VIN kódu na skla vozu zdarma.

Unikátní systém blokující volantovou tyč proti neoprávněnému pohybu. Vhodný do většiny osobních a dodávkových vozidel. Jednoduché ovládání za použití bezpečnostního klíče. Nenápadné v interiéru vozidla.

Zámek volantu Zeder lock je odolný proti vysokým teplotám, chemickému i mechanickému poškození.  Zabezpečovací systém ZederLock nelze překonat tekutým dusíkem, výrobce udává odolnost zařízení vůči tlaku až 6 tun. Systém ZederLock je nejúčinnějším mechanickým zabezpečením vozidel na trhu a jako jediný získal od Strojírenského zkušebního ústavu Brno v souladu s ČSN EN 1627:2012 č. 8 Certifikát pro bezpečnostní třídu RC 4.

Mechanické zabezpečení Zeder lock je v průběhu jízdy zcela bezpečný a potvrzují také testy u renomovaných institucí, např.v Evropském patentovém úřadu a v TÜV SÜD Česká republika.

Pojišťovny uznávající systém Zeder Lock : Allianz,Česká podnikatelská pojišt’ovna, Česká pojišťovna, ČSOB, Generali Pojišt’ovna a.s, Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group, UNIQA pojišťovna a.s., Wüstenrot

Výhody zámku volantu Zeder lock
– jednoduché ovládání
– trezorový zámek
– mechanické zabezpečení se 4. bezpečnostní třídou
– žádný překonaný zámek při pokusu o krádež
– zabezpečeno přes 1 000 000 vozidel
– Zeder je dodáván se 2 klíči
– nerozebíratelně spojen s volantovou tyčí
– nenarušuje interiér vozu
– slevy na pojistném

-záruka 5 let

-cena s montáží pro dodávky a nákladní vozy 8900 Kč

Nezávazná kalkulace